19 miejsce

Aegean Airlines

Aegean Airlines

Ocena główna 4.39
 • Start głosowania: 2013-04-18
 • Liczba głosujących pasażerów: 1335
 • Oceniono kryterium: 49457
 • pinterest
OPINIE O LINII LOTNICZEJ: Aegean Airlines
 • Zbigniew Kamienski10 Kwietnia 2022
  +0 plus -0 minus
  Smutne doświadczenie z Przewożnikiem odnośnie zwrotu należności za niewykorzystany lot w 2021 r. Pierwotnie zabukowałem się z żoną na 26.4.2020 r. Warszawa - Heraklion powrót 11.5.2020 ( Q4U2YI) . Covid spowodował, że lot nie mógł się odbyć i Linia zwróciła się do mnie z propozycją utrzymania rezerwacji na inny termin, w zamian uzyskania 10% bonusu . Dałem OK. Ponowne `fale` Covidu spowodowały, że ostatecznie zrezygnowałem z lotu prosząc o zwrot gotówki. I tu zaczęła się `Polka` - co innego sugerowała infolinia a co innego mailowa rzeczywistość. Przeciętny `śmiertenik` nie jest w stanie przebrnąć przez meandry procedur , nawet nie mogli mi pomóc doświadczeni Agenci biur podróży. No cóż `Grecka kolega` już tak ma. Dowiadywałem się w Lufhansie , jakie są u nich `procedury`. W odpowiedzi , dziwili się o sposobie realizacji podając mi proste zasady zwrotu w ich Firmie. Innymi słowy nie polecam Ageana. Zbigniew Kamieński+
 • Kasia Kowalska07 Września 2019
  +3 plus -1 minus
  Wieczne spóźnienia... ile można
 • Renata Pizanowska28 Czerwca 2017
  +5 plus -0 minus
  Jedne z lepszych linii lotniczych. W Polsce odprawa przebiega dość sprawnie,natomiast w Grecji jest straszne zamieszanie. Lot spokojny, podają posiłki, jedzenie i napoje, winko... W sumie jesteśmy zadowoleni. Ceny biletów na samolot były dość tanie.
 • Remigiusz Ba14 Lutego 2017
  +2 plus -1 minus
  Linie są ok do czasu, aż nie wydarzy się coś z bagażem. Mój bagaż zgubili na prawie 3 tygodnie. Odnalazł się `tak szybko`, ponieważ mocno naciskałem na to... . Bagaż został okradziony z narzędzi, po czym linie lotnicze nie chcą zwrócić ani pieniędzy za brakujące przedmioty, ani za zniszczoną prawie nową torbę, ani pokryć kosztów za rzeczy pierwszej potrzeby (dopiero po naciskach mają zamiar to zrobić). Nie polecam, lepiej w tych samych pieniądzach polecieć KLM`em albo inną szanującą klienta linią lotniczą.
 • Arek Stopel07 Listopada 2016
  +1 plus -0 minus
  Very good Airlines info for passangers about nr of gate in mail the Best i have never meet with this in another Airlines. I definetly recomend this Airlines .
 • Mariusz Szymkowiak31 Stycznia 2016
  +12 plus -1 minus
  Bardzo pozytywnie zaskoczony. Miła obsługa przed, w trakcie lotu. Dużo miejsca w samolocie, na 48 godzin wcześniej bezpłatna rezerwacja miejsc, posiłki i napoje bezpłatnie i do woli. W porównaniu z droższą Lufą o niebo lepsze.
 • Aleksandra Kocylak25 Listopada 2015
  +1 plus -0 minus
  To jeden z najleszych lotow, obsluga na wysokim poziomie, mile zaskoczyles obsluga telefoniczna w Atenach, pelna informacja. Podrozowalam z kotem, rowniez pełen serwis, zadnych problemow. Dla wygody wszystkiego pasazerow zostalam przepuszczona jako jedna z pierwszych do samolou. W zadnych innych liniach lotniczych nie miala miejece taka sytuacja.

  Wielkie podziekowania dla calej obslugi lotu na trasie WAW-RHO dnia 24.11.2015.

  Aleksandra Kocylak
 • Arkadiusz Gut30 Października 2015
  +2 plus -0 minus
  Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, tak profesionalna obsługa oraz darmowymi posiłkami. Napoje zimne, gorące do woli. Panie zawsze uśmiechnięte. Są to tanie , a zarazem bardzo zorganizowane linie lotnicze. Zachęcam do korzystania z linii Aegean airlines. Polecam.
 • beata olejnik13 Października 2015
  +1 plus -1 minus
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z linii lotniczych Aegean Airlines
  w obie strony przemiła obsługa , smaczny poczęstunek i komfort podróży . Pochwała dla zdolności pilotów - lot łagodny spokojny - super
  Na pewno będziemy korzystać z tych linii znowu
  POLECAM
  beata

Zostaw opinię

Wypełnij pola bądź zaloguj się przez sieć społeczną
Maksymalna ilość znaków - 3000 ze spacjami.

Z komentarzem można umieścić kilka zdjęć.
Wymagania do zdjęcia: format pliku jpg / png / jpeg / gif, rozmiar pliku do 3 Mb.

 • Wybierz plik
  Plik nie został wybrany
 • Captcha
Zostawić opinię

Opinie pasażerów

 • Ellinair
  (2)
  Lot odwołano, linie lotnicze nie oddafą pieniędzy za bilety od 2 lat (437 e...
  2023-06-15 Krzysztof Mazurek
 • Frontier Airlines
  (1)
  *Clearly using illegal practices to rob people blind* BEWARE *** App shows...
  2023-06-11 Joyce Di
 • TAP Air Portugal
  (9)
  Siedziałem już w samolocie z Lizbony do Warszawy, odlot opóźniał się. Po 3...
  2023-05-19 Przemek Szyperski

POPULARNE PYTANIA