15 miejsce

Thai Airways

Thai Airways

Ocena główna 4.42 4
 • Start głosowania: 2013-02-17
 • Liczba głosujących pasażerów: 171 171
 • Oceniono kryterium: 7149
OPINIE O LINII LOTNICZEJ: Thai Airways
 • Robert Wieszczyski21 Maja 2017
  +2 plus -1 minus
  Podróż na trasie z Londynu do Auckland z międzylądowaniem w Bangkoku (i z powrotem) przebiegła w miarę komfortowo. Przede wszystkim było superpunktualnie, personel bardzo uprzejmy. Nie obyło się jednak bez potknięć. Na jednym odcinku podróży było bardzo zimno, na szczęście koce Thai są wyjątkowo miłe i ciepłe, dla mnie to jednak było za mało i ubrałem kurtkę. W jednym z posiłków znalazłem włos. Cóż, każdemu się może zdarzyć, przeprosiny jednak nie były zbyt wylewne. Na innym odcinku mikroskopijny posiłek został podany 3 godziny przed lądowaniem. Pierwsze kroki po wyjściu z samolotu skierowałem więc do jednej z restauracji. Generalnie jednak posiłki na pokładzie były smaczne.
  Na odcinku Bangkok-Auckland starsze samoloty, ale za to z ogromną przestrzenią między rzędami. Mimo dużego wypełnienia samolotu, podróż nie była męcząca. Na odcinku Bangkok-Londyn A380, samolot z zewnątrz robi wrażenie, niestety w środku ciasnota, to najmniej komfortowy z czterech odcinków podróży. Ogólnie podróż z Thai oceniam pozytywnie. Mimo niedociągnięć, nie wykluczam ponownego skorzystania z ich usług.
 • Karolina Fiszer20 Marca 2017
  +1 plus -1 minus
  Nie polecam. Wybierzcie inną linię bo będziecie żałować. Obsługa na tragicznym poziomie. Zaopatrzenie i rozrywka pokładowa beznadziejne.
 • Adam Sodek20 Marca 2017
  +1 plus -1 minus
  Niestety ... wielkie rozczarowanie. Byliśmy nastawieni na znaną powszechnie na świecie Tajską życzliwość, niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia :( Jakby byli tam za karę. O wszystko trzeba się było prosić i nawet wodę `z tyłu w kuchni` podawano z łaską. Samoloty, poza A380 stare, obdarte, moim zdaniem wyeksploatowane. System rozrywki pokładowej nędzny. Nie polecam. Jak macie możliwość omijajcie Thai szerokim łukiem. W podobnej cenie można polecieć Emirates lub Qatar i mimo, że tam też zdarzają się potknięcia nie będziecie rozczarowani.

Zostaw opinię

Wypełnij pola bądź zaloguj się przez sieć społeczną
Maksymalna ilość znaków - 3000 ze spacjami.

Z komentarzem można umieścić kilka zdjęć.
Wymagania do zdjęcia: format pliku jpg / png / jpeg / gif, rozmiar pliku do 3 Mb.

 • Wybierz plik
  Plik nie został wybrany
 • Captcha
Zostawić opinię

Opinie pasażerów

 • Lufthansa
  (25)
  Jestem klientem Lufthansy od 20 lat. Przez lata przyzwyczaiłem się do tego,...
  2019-03-24 Senator MilesMore
 • Lufthansa
  (25)
  Uwaga!!! niech nikt nie liczy na dawny profesjonalizm i dobrą obsługę klien...
  2019-03-22 Rafal Lichwala
 • Aeroflot (Russian Airlines)
  (17)
  Lot do Colombo boeing 777 . Samolot bardzo wysłużony, nie działały ekrany d...
  2019-03-11 Remigiusz Niemiec

POPULARNE PYTANIA