Mailingi

Korzyści z Tickets.pl

Jak samemu zarezerwować hotel

Wybór hotelu jest drugim kluczowym parametrem po zakupie biletów. Aby samemu zarezerwować hotel na urlop, skorzystaj z naszych wskazówek. Znacznie łatwiej jest dokonać rezerwacji hotelu, jeśli się zorientujesz w ich rodzajach. Na przykład, hotele różnią się funkcjami:
  • - w miejscowości uzdrowiskowej - kurort, spa i najlepsze hotele z różnymi usługami zapewniającymi komfortowy pobyt;
  • - butik - mini-hotele z naciskiem na luksus i oryginalny design;
  • - apartamenty - oddzielne mieszkania lub wille ze wszystkimi udogodnieniami;
  • - hotele biznesowe - specjalne oferty, w których wszystko, w tym każdy pokój hotelowy, jest przystosowany do spotkań biznesowych;
  • - hotele B&B - tanie noclegi, których cena obejmuje pokój i śniadanie.

Wsparcie klienta na wszystkich etapach zakupu

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Rozumiemy, jak ważne jest bycie blisko każdego klienta podczas organizacji jego podróży. Nasza całodobowa Obsługa Klienta jest zawsze gotowa, żeby podpowiedzieć, jak zarezerwować hotel, czy można dokonać zmiany wybranej trasy, jak dodać ubezpieczenie do zamówienia itp. Operatorzy znają odpowiedź na wszystkie pytania. Można się z nimi skontaktować zarówno w języku rosyjskim i ukraińskim, jak i angielskim.

Poszukaj hotelu z wyprzedzeniem

Aby upewnić się, że są wolne pokoje w wymaganych terminach, zalecamy jak najszybsze rozpoczęcie wyszukiwania. Nasza strona rezerwacji pomoże Ci szybko i wygodnie znaleźć hotel o każdej porze dnia i nocy. Optymalny czas rozpoczęcia wyszukiwania to 1-2 miesiące przed wyjazdem. W tym czasie istnieje możliwość wynajęcia pokoju hotelowego po okazyjnej cenie. Zebraliśmy przytulne hotele na całym świecie w jednym miejscu, aby ułatwić wyszukiwanie. Po co spędzać czas na odwiedzaniu wielu stron internetowych

Zarezerwuj hotel online

Rezerwacja hoteli online pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ możesz wybrać świetną opcję za pomocą kilku kliknięć. Nasze systemy rezerwacji hotelowych czasami oferują zniżki za wcześniejsze rezerwacje w Internecie. Możesz zarezerwować hotel bez przedpłaty. Jest o wiele wygodniejszy i bardziej opłacalny. Aby to dokonać, zwróć uwagę na warunki rezerwacji w wybranej ofercie.

Użyj filtrów

Dla ułatwienia wyszukiwania udostępniliśmy system filtrów. Wszystkie oferty można sortować według ceny i liczby gwiazdek. Na przykład, możesz sprawić, że najtańsze hotele będą pierwsze na liście. Możesz również wybrać opcje według kryteriów, takich jak odległość od centrum miasta, usługi dodatkowe, śniadanie, rodzaj potwierdzenia rezerwacji. Kolejną zaletą jest to, że możesz zmienić walutę, aby zobaczyć cenę w dolarach, euro itp.

Poznaj szczegóły zakwaterowania

Ważnym aspektem jest czas przyjazdu i wyjazdu. Z reguły w Europie zameldowanie odbywa się o godzinie 14.00, a wymeldowanie - o godzinie 12.00. Należy pamiętać, że goście mogą czasami zostać obciążeni dodatkową opłatą, jeśli się spóźnią z wymeldowaniem. Jednocześnie, jeśli przyjedziesz wcześniej, a są dostępne pokoje, mogą Cię zameldować wcześniej niż ustalone check-in. Nie będzie problemu z określeniem harmonogramu recepcji, jeśli lot jest późnym wieczorem lub w nocy.
Na naszej stronie rezerwacji możesz wybrać hotel według własnych upodobań i na każdą kieszeń. Miłej podróży!